• Program EÚ pre vzdelávanie, odbornú prípravu, mládež a šport.
          Projekt ERASMUS+ za zameriava na zlepšenie kvality odborného vzdelávania a prípravy v celej Európe, poskytovanie príležitostí pre študentov absolvovať stáž v zahraničí.
        • Vážení priatelia,

srdečne Vás vítam na našich webových stránkach. Poskytnú Vám kompletné informácie o našej škole.
          Ing. Jozef Pavlík - riaditeľ školy
          • V Divadle Jána Palárika

Deväťdesiate výročie od smrti jedného z najvýznamnejších slovenských spisovateľov Martina Kukučína si v Divadle Jána Palárika uctili naštudovaním poviedky Neprebudený. S tvorbou Martina Kukučína sa na hodinách literatúry stretávame opakovane. Poviedky Rysavá jalovica, Neprebudený, Keď báčik z Chochoľova umrie patria ku klenotom slovenskej tvorby. Aj to bol dôvod, prečo sme 15.10. 2018 vycestovali do Trnavy. Dopoludňajšie predstavenie ponúkalo najmä študentom stredných škôl citlivé spracovanie témy o mentálne postihnutom chlapcovi Ondrášovi Machuľovi. Dojemný príbeh, ktorý hovorí o krehkosti ľudskej duše je nadčasový. Obdiv všetkých prítomných si zaslúžil najmä predstaviteľ hlavnej úlohy. Po nevšednom kultúrnom zážitku sme našu divadelnú exkurziu ukončili prechádzkou po jesennej Trnave.

• Biela pastelka - poďakovanie

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska ĎAKUJE študentom SOŠ Jozefa Čabelku za spoluprácu pri verejnej zbierke pre ľudí so zrakovým postihnutím. Počas hlavného zbierkového dňa 21. septembra 2018 vyzbierali sumu 459,69 €.

• Partneri

• Riaditeľ SOŠ Jozefa Čabelku v Holíči udeľuje riaditeľské voľno dňa 29.10.2018 z dôvodu montáže bezbariérového vstupu.

• Turnaj vo vybíjanej dievčat
      • V Divadle Jána Palárika
      • Biela pastelka - poďakovanie
      • ROAD SHOW Moja story, tvoja story