Deň otvorených dverí na SOŠ Jozefa Čabelku

V piatok 23. októbra 2015 sa na našej škole SOŠ  Jozefa Čabelku uskutočnil Deň otvorených dverí. V poobedňajších hodinách sa otvorili dvere pre všetkých zvedavcov a záujemcov z radov ôsmakov a deviatakov základných škôl z Holíča a okolia, ktorí prišli aj so svojimi rodičmi.

Zaujímali sa o odbory: Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo, Sociálno-výchovný pracovník, Polygraf - operátor tlače, Ekonomika pôdohospodárstva, Dizajnér - operátor interiéru automobilov a hlavne o novootvorený odbor Logistika. Pedagógovia sprevádzali rodičov a ich deti po celej škole, kde mali možnosť vidieť moderne vybavené odborné učebne, jazykové, interaktívne ako aj špecializované triedy informatiky s interaktívnymi tabuľami, posilňovňu, novú telocvičňu, bufet. Oboznámili ich o pripravovaných akciách a projektoch, ktoré prebiehajú alebo sa ešte len uskutočnia , napríklad: projekt Erasmus+, exkurzie do Viedne alebo poznávací pobyt do Paríža. Všetci návštevníci a hostia sa zhodli na tom, že naša škola prešla obrovskou rekonštrukčnou zmenou, či už samotný exteriér ako aj interiér, a pôsobí veľmi príjemným, takmer rodinným  dojmom.
Ako bonus bol fakt, že každý žiak dostal číslo, ktoré bolo zlosovateľné  v závere tejto veľmi vydarenej akcie. Hosťom našej školy bola tanečná skupina IMPULZ CREW zo Skalice starajúca sa o kultúrny program. Šťastlivcami z radov študentov sa stali Marcel Šebesta z Holíča, Heltová Nikola z Kopčan, Danielová Sabína z Holíča a hlavnú cenu - tablet si odniesol žiak zo ZŠ Bernolákova Holíč Martin Gábor. Ceny venovali Silgan Nové Mesto nad Váhom, Grafobal Skalica, Eissmann Holíč a IAC Lozorno.

Mgr. Monika Magulová