• Dňa 14. 12. 2011 navštívil našu školu kulturista pán Mgr. Martin Smolinský. Besedoval so študentmi na tému šport, posilňovanie a kulturistika.

•

Dňa 14. 12. 2011 sa konal na našej škole deň otvorených dverí. Návštevníci našej školy dostali základné informácie o možnostiach štúdia na našej škole, detailnejšie informácie o študijných programoch v jednotlivých študijných odboroch, zúčastnili sa priamo vyučovacích hodín, diskutovali s učiteľmi a s budúcimi spolužiakmi.

Pozrite si fotografie.

• Otázniky histórie

• Dňa 25. 11. 2011 sa na Strednej odbornej škole Jozefa Čabelku uskutočnilo vyhodnotenie  súťaže „Otázniky histórie“, do ktorej sa zapojili študenti našej školy v počte 190. Vyhodnotenia sa zúčastnil pán primátor mesta Holíč Mgr. Zdenko Čambal a predseda asociácie primátorov a starostov pán Ing. Hladík. Štyria študenti postúpili do finále, ktoré sa uskutoční v decembri v Trenčíne. súťaž obohatila študentov novými poznatkami z histórie a zároveň posilnila ich národné povedomie.

• Lyžiarsky výcvik

• Tohtoročný lyžiarsky výcvik sa uskutoční 27.2. - 3.3. v lyžiarskom stredisku Čierny Balog.

Spomienka na minuloročný lyžarák:

• Imatrikulácia 2011

• Dňa 16. 11. 2011 sa v telocvični našej školy konala slávnostná imatrikulácia prvákov. Naši tretiaci  pre nich pripravili náročné úlohy, splnením ktorých sa prváci  stali plnohodnotnými členmi cechu študentského.

• Predvianočná výstavka z vydavateľstva Oxico

•

V tomto týždni začala na našej škole predvianočná výstavka anglických kníh z vydavateľstva Oxico. Na výstavke si študenti môžu nielen prezrieť vzorky beletrie, rôzne druhy slovníkov, gramatických príručiek, ale tiež je možné zakúpiť si vybrané tituly.

• Našiel sa zväzok kľúčov

• Našiel sa zväzok kľúčov s príveskom s logom ORANGE. Keďže sa k nim zatiaľ nikto neprihlásil, je predpoklad, že ich stratil externý študent. Kľúče sú u pána Ing. Tomáša Ondroviča.

• Oznam

• Študenti, ktorí zabudli alebo stratili prihlasovacie údaje do internetovej žiackej knižky, študenti, ktorí chcú zriadiť prístup do školskej wifi alebo zabudli heslo alebo im wifi nefunguje:

Pondelok- Štvrtok 14:30-15:00

Učebňa Internet

Ing. Tomáš Ondrovič

• Beseda o Švajčiarsku

•

Maturanti z nemeckého jazyka na Strednej odbornej škole v Holíči sa zúčastnili dňa 27. októbra 2011 zaujímavej besedy o Švajčiarsku – Švajčiarskej konfederácii. Prednášajúca Mgr. Marta  Pavlačková veľmi pútavo priblížila našim študentom túto nemecky hovoriacu krajinu, z vlastných skúseností a postrehov, pretože je bytostne zviazaná so Švajčiarskom.

• Exkurzia vo Viedni

•

Dňa 26. 10. 2011 sme sa s našimi študentmi zúčastnili poznávacej exkurzie do Viedne. Vzhľadom na to, že tento deň je v Rakúsku štátnym sviatkom, bol verejnosti sprístupnený rakúsky parlament.

• Tvorivosť naša každodenná

• Dnešná uponáhľaná doba kladie vysoké nároky na všetkých – mladých aj starých, bez výnimky. Človek je nútený sa neustále vzdelávať a získavať nové vedomosti a skúsenosti. Nielen v škole, ale aj mimo školských lavíc. No a všetko stojí peniaze.

• Župný deň

• Netradičný „vyučovací“ program pre študentov Strednej odbornej školy Jozefa Čabelku pripravili profesori tejto školy v piatok 7. októbra 2011, ktorý bol jedným z Dní župy Trnavského samosprávneho kraja.

• Exkurzia v Zlíne

• Dňa 12.10.2011 sa študenti našej školy v rámci predmetu manažment zúčastnili exkurzie v Zlíne, pôsobisku svetoznámeho veľkopodnikateľa Tomáša Baťu.