• Prečo si vybrať našu školu?

• Používame moderné technológie

• Na našej škole pracujeme s programami, ktoré sú aktuálne na trhu práce. Účtujeme v účtovnom programe OMEGA. Učíme sa pracovať v grafických programoch od ADOBE, Photoshop, Indesign, Illustrator, a taktiež v grafickom programe od spoločnosti Corel - Corel Draw. Máme  program  FUSION 360 pre modelovanie súčiastok, ktoré je možné vytlačiť na 3D tlačiarni. Učebne máme  vybavené počítačmi All in one, pracujeme s laserovou tlačiarňou formátu A3, digitálnou tlačou XEROX 700 - produkčné zariadenie rezací ploter GRAPHTEC, nažehľovacím lisom, 3D tlačou ASA PLA drevo a iné. Všetky informatické učebne sú vybavené farebnými tlačiarňami. Naše videá točíme s GoPro kamerou.

• Zveľaďujeme a modernizujeme prostredie

• Neustále zveľaďujeme a modernizujeme učebne. Priestory školy skrášľujeme exteriérovými a interiérovými nástennými maľbami, na ktorých pracujú naši študenti spoločne s našimi skúsenými pedagógmi. Priestory školy zdobia aj moderné obrazy, či polepené dvere rôznych učební. Stále investujeme do modernizácií - informatické učebne sú vybavené kvalitnými zariadeniami. Prerábame priestory a vynovujeme, aby sa naši študenti i zamestnanci cítili príjemne. Naše výsledky následne zdieľame na stránke školy či na sociálnych sieťach.

• Učíme sa hravou formou

• V rámci odborov so sociálnym zameraním sa v   rámci výuky prakticky využívame  Orffove rytmické hudobné nástroje, hráme rytmické a hudobno- dramatické hry. Učíme  sa hrať na flaute, gitare a klavíri. Máme učebňu v štýle triedy MŠ, ktorá je veľmi útulná a priestranná. Vybavením a farbami presne kopíruje potreby zamestnancov a detí predškolského a mladšieho školského veku. Nacvičujeme krátke dramatické pásma v kostýmoch, či s maňuškami.. Učíme sa hravou formou aj v rámci ekonomickych predmetov. Hráme ekonomické hry,čítame ekonomické rozprávky a príbehy,  zriaďujeme fiktívne podniky, učíme sa podnikateľskému a ekonomickému mysleniu.

• Pracujeme pre veľké firmy z nášho okolia

• V rámci duálneho vzdelávania vykonávame prax v týchto podnikoch: Grafobal Skalica, Západotlač, Skalica, Eissmann Holíč, Kovoreal Holíč, Oma cz, Protherm Skalica, Fortaco Holíč, Fiege Skalica, Wormer, Mahle, Arcelor Mittal...

• Máme ústretových učiteľov

• Vo všetkých študijných odboroch máme plne kvalifikovaných učiteľov, ktorí nám vždy radi poradia  a pomôžu.