• Oznam

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že dňa 30. - 1. 11. 2023 sú jesenné prázdniny. V dňoch 2. a 3. 11. 2023 majú žiaci riaditeľke voľno. Nástup do školy po prázdninách je v pondelok 6. 11. 2023.

• Erasmus+

• Študentky odboru učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo sa v dňoch 9.- 20. októbra 2023 zúčastnili odbornej stáže programu Erasmus+ v Prahe. Počas 2 týždňov si zvyšovali svoje odborné kompetencie v školskom klube a materskej škole. Poobede spoznávali čarovné miesta Prahy a navštívili rôzne kultúrne a športové podujatia.

• Študenti navrhovali pozvánku na sté výročie školy

• Študenti odboru Polygraf - operátor tlače navrhovali na hodinách grafického dizajnu pozvánky na výročie našej školy. Do užšieho výberu sa dostali pozvánky študentov 3. ročníka - Nikolasa Štepánika a Davida Končitíka. Napokon sme vytllačili pozvánku študenta Nikolasa Štepánika.

• Pozvánka na stužkovú

• Maturantky odboru Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo a Sociálno-výchovný pracovník si navrhli pozvánku na stužkovú slávnosť, ktorú sme v škole vytlačili.

• Zlato aj striebro z Majstrovstiev sveta Fit Kids

• Nina Hanzalíková (II.MŠS) dosiahla úžasný úspech na Majstrovstvách sveta IBFF FIT KIDS v chorvátskom meste Novalja. V polovici septembra si vybojovala v kategórii Fit Kids duo 1. miesto a stala sa tak majsterkou sveta. V kategórii Fit Kids A solo získala nádherné 2. miesto a titul vicemajsterky sveta. Konkurencia bola naozaj obrovská, o to väčšiu cenu získané medaily majú. Teší nás, že máme študentov, ktorí svojou vytrvalosťou a tvrdou prácou dosahujú takéto výnimočné ocenenia. Ninke srdečne blahoželáme a prajeme veľa síl a úspechov do budúcnosti.