• Šťastné a veselé Vianoce

• Šťastné a veselé Vianoce vám praje Stredná odborná škola technická Jozefa Čabelku. Autorkou grafického návrhu je Khrystyna Shevchuk, ktorý vytvorila na hodinách grafického dizajnu.

• Vyhrali sme súťaž Červené stužky 2023

• Na hodinách grafického dizajnu sme navrhovali plagáty na súťaž Červené stužky 2023. 3 práce sme poslali na súťaž. Súťaže sa zúčastnilo 57 škôl zo Slovenska. Na 1. mieste sa umiestnil David Končitík so svojím grafickým návrhom. Kristína Scheerová svojím plagátom získala čestné uznanie. Obom študentom blahoželáme!

• Prezentácia Erasmus+

• 13. 12. prezentovali žiačky 3. a 4. ročníka odboru učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo zahraničnú stáž Erasmus+, ktorej sa zúčastnili v mesiaci október. Zároveň im boli odovzdané certifikáty.

• Vianočná Viedeň

• Dňa 11.12. 2023 sa žiaci našej Spojenej školy Holíč zúčastnili exkurzie vo Viedni. Žiaci navštívili vianočné trhy na Maria-Theresien Platz, Naturhistorisches Museum Wien, Hofburg, Stephansdom a vianočné trhy pri Radnici. Spoločne objavili rozprávkovú atmosféru viedenských vianočných trhov od najmenších po najznámejšie.