• Fašiangy na hodine nemčiny

     • Fašiangy na hodine nemčiny - Obrázok 1
      Spestrenie a oživenie vyučovania nemčiny na tému fašiangy a karneval 2017.
      Mgr. Mária Polláková

     • Naša nová telocvičňa

     • Naša nová telocvičňa - Obrázok 1
      Študenti SOŠ J. Čabelku v Holíči sa tešia z vynovenej a zmodernizovanej telocvične. Športová hala, kde trávia hodiny telesnej výchovy sa zmenila vďaka takmer 50 tisícovej investícii do modernizácie a vybavenia telocvične. Schválil ju a poskytol TTSK.
       
      V roku 2012 získala škola finančné prostriedky na 1. etapu opravy telocvične. Po rokoch snaženia a podávania projektov sa podarilo v novembri 2016 získať finančné prostriedky na opravu podlahy, obkladov, vstupných stien a výmenu okien. Práce na oprave telocvične začali 14. 11. 2016 a boli ukončené 28.12.2016. Firma J&V Group, s.r.o. Holíč realizovala túto akciu v celkovej sume 49.777,97 eur.
       
      Ďakujeme za podporu TTSK, uvedenej firme a všetkým, ktorí sa pričinili o najkrajšiu a najväčšiu športovú halu v okrese Skalica.
      Naša telocvičňa bude príležitosťou na lepšie športovanie nielen pre našich študentov, ale aj pre okolité školy a širokú verejnosť.
       
      Ing. Jozef  Pavlík - riaditeľ školy
     • Sen sa stal skutočnosťou

     • Sen sa stal skutočnosťou - Obrázok 1
      Domika Elizabeth Hladíková, tohtoročná úspešná čabelkovská maturantka sa nám pripomenula svojim životným úspechom.
      Vedeli sme o talente, čítali sme básne a povzbudzovali Dominiku v poetickej tvorbe, odkedy sa rozhodla študovať na Bernolákovej ulici v odbore sociálno – výchovný pracovník.
      08. februára 2017 sa to stalo. Mestská knižnica v Skalici bola svedkom prezentácie zbierky básní „Slovo je nádych“, ktorej autorkou nie je nikto iný ako talentovaná poetka Dominika Elizabeth.