• Čo ťa čaká na prijímacích pohovoroch?

• Prijímacie pohovory

• Ak chceš prísť študovať na našu školu, pred prijatím Ťa čakajú prijímacie skúšky, ktoré je potrebné absolvovať u každého odboru nasledovne:

Logistika-informačné technológie, Polygraf-operátor tlače: test zo slovenčiny a matematiky

Ekonomika, Sociálno-výchovný pracovník: test zo slovenčiny a biológie

Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo: talentové prijímacie skúšky, ktoré pozostávajú z overenia jazykových. telesných, hudobných a výtvarných schopností.

Bližšie kritériá k prijímacím skúškam budú zverejnené:
            - pre odbor Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo do 1. 2.
            -pre netalentové odboty (Logistika-informačné technológie, Polygraf-operátor tlače, Ekonomika, Sociálno-výchovný pracovník) do 31. 3.

• Staňte sa naším fanúšikom