• Autoškola

• Autoškola TOP GUN

• Naša škola spolupracuje s autoškolou TOP GUN, kde je možnosť urobiť vodičský preukaz. Autoškola TOP GUN s.r.o. otvorila svoj prvý kurz pre žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny B 3.12.2008. V autoškole vyučovali dvaja inštruktori na dvoch vozidlách Peugeot 407. V priebehu 12 rokov svojou cielenou, systematickou a poctivou prácou získala oprávnenie na výučbu všetkých skupín motorových vozidiel. Na SOŠT Jozefa Čabelku začala výučbu v roku 2010, čím umožnila žiakom využiť cenovo zvýhodnené kurzy a v spolupráci s vedením školy aj variabilný čas výučby a výcviku. Ako jediná autoškola v širokom okolí disponujeme aj vozidlom s automatickou prevodovkou, čo je výhoda aj pre menej manuálne zručných alebo pohodlných vodičov kráčajúcich s dobou. Viac o ponuke autoškoly nájdete na webovej stránke autoškoly.