Medzinárodný deň matiek

Azda každá milujúca mama by povedala, že byť matkou je to najkrajšie, čo môže byť. A tak pri príležitosti Dňa matiek sa v stredu 11. mája 2016 naše študentky 1. ročníka odboru učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo v spolupráci s CVČ Holíč na námestí v Holíči pričinili svojou aktivitou pre detí. Dievčatá mali pripravené tri stanoviská.

Na prvom stanovisku učili dievčatá deti z MŠ a detí zo ZŠ z prvého stupňa krátku báseň o mamičke, na ďalšom stanovisku si mohli na veľkom plagáte nechať obkresliť ruky a vpísať do nej svoje meno. Na poslednom stanovisku pomáhali naše študentky deťom nakresliťna plagát srdiečko, do ktorého napísali aj meno svojej mamičky.
Dievčatám ďakujeme, že mohli spríjemniť deťom deň a urobiť ho veselším.
Mgr. Anna Vydarená

​VIDEO: http://wywar.sk/Web/sk/Aktualne-vysielame-a-archiv/56590c0a-66e6-4bd0-9c03-ea105be871fd