Blší trh

Dňa 07.06.2016 sa  v areáli Strednej odbornej školy Jozefa Čabelku v Holíči uskutočnil už 7. ročník tzv. „Blšáku“. Tieto trhy sa stali u nás krásnou predprázdninovou tradíciou, kde študenti uplatnia svojho obchodného ducha a predávajú rôzne drobnosti ako sú napríklad plyšové hračky, knihy, CD, ovocné koláčiky ,čokoládové maffinky, hot dogy, letné nealko nápoje, sladké wafle  so šľahačkou a jahodami.

Z tejto akcie majú radosť nielen menšie deti z materských a základných škôl, ktoré si mohli namaľovať vlastné obrázky, poprípade vyskúšať hádzať s loptičkami na terč  alebo si nechali  pomaľovať tvár a ruky, ale aj okoloidúci a návštevníci nášho mesta. Krásne letné počasie, príjemná hudba dotvárali fantastickú atmosféru a dojem z celej akcie. Môžeme zhodnotiť, že „Blšáky“ sa u nás Čabelkovcov vydarili a tešíme sa na budúci rok, kde Vás už teraz srdečne pozývame,  a kde sa určite všetci uvidíme.
Mgr. Monika Magulová