• Koncoročný výlet Smolenice

• V dňoch 19.6.2019 až 21.6.2019 sa študenti druhého ročníka zúčastnili koncoročného výletu v Smoleniciach. Ubytovanie v  rekreačnom areáli Jahodník – Smolenice ponúkalo viaceré možnosti na zaujímavé výlety a turistiku. Počas nášho pobytu sme absolvovali prehliadku Smolenického zámku, navštívili sme jaskyňu Driny a niektorí z nás si vyšliapli na najvyšší vrch Malých Karpát – Záruby. Nechýbali spoločné športové aktivity, kartové hry  a nočná opekačka.

• Záverečné prehrávky z hry na hudobný nástroj

• Študentky 1.ročníka odboru "Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo" predviedli svoje umenie hry na klavíri.

• Župný race na Jahodníku

• Vo štvrtok 13.júna 2019 sa štyria študenti našej školy zúčastnili súťaže nazvanej „Župný race“ na Jahodníku pri Smoleniciach. Súťaž pripomínala preteky Spartan race. Súťažiaci museli preukázať veľkú fyzickú zdatnosť i mentálnu odolnosť pri prekonávaní náročných prekážok. Víťazom sa stal každý, kto dobehol do cieľa. Našu školu reprezentovali prváci Terézia Beňová, Markéta Večerková, Samuel Ovečka a Samuel Marenčík.

• Modrotlač - výsledné produkty našich študentov