• Turnaj vo futsale

• Turnaj vo futsale - Obrázok 1V stredu 18.10.2017 sme organizovali turnaj pre žiakov ZŠ vo futsale chlapcov. Zúčastnilo sa 9 družstiev, kde boli vytvorené dve skupiny. Víťazi skupín postúpili do finále a druhý zo skupín bojovali o tretie miesto.
          • Umenie, ktoré trvá len pár chvíľ

• Umenie, ktoré trvá len pár chvíľ - Obrázok 1Land art predstavuje prekračovanie hraníc galérií a vstup umelcov do prírody, kde prírodné prostredie vnímajú ako miesto sebareflexie. Diela sú neprenosné a vystavené napospas prírodným živlom. (študentky 2.A UCI)
          • Radovan Prstek

• Radovan Prstek - Obrázok 1Radovan Prstek, študent 4.ročníka SOŠ Jozefa Čabelku, je reprezentant Slovenskej republiky v športovej streľbe na asfaltové terče, člen Športového klubu polície v Trnave a Športového centra polície, si po ukončení tohtoročnej sezóny ako  reprezentant v športovej streľbe v disciplíne olympijsky trap pripísal niekoľko úspechov:

• Medzinárodný strojársky veľtrh / Medzinárodný veľtrh dopravy a logistiky v Brne - Obrázok 1Dňa 12.10.2017 navštívila skupina študentov 59. Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne. Súbežne s MSV prebiehali na brnenskom výstavisku ďalšie veľtrhy: Medzinárodný veľtrh dopravy a logistiky – TRANSPORT A LOGISTIKA, Medzinárodný veľtrh ochrany a obnovy čistého životného prostredia – ENVITECH. Exkurzia poskytla študentom názornú predstavu o smerovaní vývoja svetovo renomovaných výrobcov strojárskej techniky, ale aj techniky v príbuzných odboroch.
          • Veľtrh vzdelávania Akadémia & Vapac 2017

• Veľtrh vzdelávania Akadémia & Vapac 2017 - Obrázok 1V dňoch 10. – 12. 10. 2017 sa uskutočnil v Bratislave veľtrh vzdelávania Akadémia &Vapac. Organizátor veľtrhu ponúkol priestor pre študentov stredných škôl a vysokých škôl, ktorí zvažujú, čo študovať, kde študovať, za akých podmienok študovať  nielen na Slovensku, ale aj v Európe a vo svete.
          • Turnaj vo vybíjanej

• Turnaj vo vybíjanej - Obrázok 1

foto: 1.A UCI, Kristína Vilimovská 2.A SOP

• Návšteva knižnice

• Návšteva knižnice - Obrázok 1Dňa 26.9 2017 sme spolu s 3.B navštívili Mestskú knižnicu v Holíči. Pani knihovníčka nás zaviedla do prvej miestnosti, kde sme mohli vidieť množstvo kníh viacerých žánrov, ako napr. historické romány, sci-fi romány, životopisné romány a iné. Nachádzali sa tu slovenské knihy aj knihy v cudzom jazyku.
          • Ekotopfilm

• Ekotopfilm - Obrázok 1„Na konci evolúcie nie je krása“. Na tento fakt sa snaží upozorniť medzinárodný festival filmov o trvalo udržateľnom rozvoji. Festival, ktorý sa už roky snaží žiakov vzdelávať a motivovať, aby sa ich správanie uberalo smerom k trvalo udržateľnému rozvoju.
          • Galérie v Skalici

• Galérie v Skalici - Obrázok 1Dňa 29. septembra 2017 študentky prvého a druhého ročníka odbor učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo navštívili Záhorské Múzeum v Skalici, kde sídli Galéria Júliusa Koreszku.
          • Vychádzka do prírody

• Vychádzka do prírody - Obrázok 1Spolu s 2.B sme sa zúčastnili na účelovom cvičení, kedy sme si naplánovali trasu cez najvyšší vrch Holíča – Šibenicu 207 m.n.m, popri rieke Chvojnica sme sa dostali do záhradkárskej osady Kátovské Baráky, popri ktorej sme sa dostali na zážitkovú trasu Ing. Vratislava Shaala, kde sme prešli od mosta cez rieku Chvojnicu až po Valšu.
            Mgr. Radovan Srnec
          • Cezpoľný beh

• Cezpoľný beh - Obrázok 1Dňa 27.09.2017 sa pri Veternom mlyne v Holíči konal cezpoľný beh žiačok i žiakov ZŠ i SŠ. Našu školu reprezentovali Lea Burcelová, ktorá sa stala víťazkou v svojej kategórii, Silvia Hološková, ktorá sa umiestnila na 3 mieste a Denisa Filípková, ktorá dobehla  na peknom  štvrtom mieste.
          • Európsky deň jazykov na našej škole

• Európsky deň jazykov na našej škole - Obrázok 1Z iniciatívy Rady Európy sa Európsky deň jazykov oslavuje každoročne 26. septembra. Tento rok sme ho oslávili aj na hodinách nemeckého jazyka. Študenti pracovali v malých skupinách, ktoré medzi sebou súťažili. Riešili rôzne zábavné úlohy, pri ktorých preukázali nielen svoje vedomosti, ale aj presnosť, rýchlosť a vynaliezavosť. Svojou aktivitou nadobudli nové vedomosti a ukázali, že im nechýba tímový duch.
            Mgr. Jana Kubíčková